Lovense Max – wyjątkowy masturbator sterowany smartphonem (aplikacją mobilną)

Lovense Max to produkt najnowszej generacji, który wykorzystuje nowoczesne technologie w służbie erotycznej przyjemności. Ten masturbator pozwoli Ci osiągnąć najwyższą satysfakcję i sprawi, że doświadczysz nieznanych do tej pory doznań.

Masturbator do zabawy solo i w duecie

Urządzenie posiada przyciski sterujące, dzięki którym możesz sterować siłą działania pompek, które regulują ciasnotę wewnątrz masturbatora, a więc i intensywność działania całej tuby. To jednak nie jedyne możliwości sterowania urządzeniem. Możliwe jest również podłączenie tuby masturbacyjnej do dedykowanej aplikacji mobilnej, dzięki której można zmieniać ustawienia za pomocą smartfona. W przypadku niewielkiej odległości (np. w obrębie jednego pokoju) wystarczy połączenie Bluetooth, jednak po połączeniu z Internetem możliwa jest zabawa nawet, jeśli osoba kontrolująca aplikację znajduje się na innym kontynencie. Dzięki temu sprzęt ten sprawia, że seks na odległość może mieć jeszcze lepszą jakość niż dotychczas. Dodatkowo możliwe jest również wykorzystanie aplikacji do sterowania wibratorem Lovense Nora – wówczas obydwie osoby korzystające z tych gadżetów erotycznych mogą zabawiać się ze sobą na odległość, osiągając przy tym niesamowitą przyjemność. Najnowszym gadżetem (dla kobiet i par), który cieszy się dużą popularnością jest Lovense Lush – również możliwy do sterowania z aplikacji.
Lovense Max to tuba masturbacyjna, dzięki której będziesz czerpać ogromną radość zarówno z zabawy solo, jak i w duecie, z bliska, jak i na odległość. Połączenie zabawki erotycznej z najnowszymi technologiami daje wiele możliwości, dzięki którym możesz budować płomienną namiętność ze swoim partnerem lub partnerką nie tylko wtedy, gdy jesteście blisko siebie. To wyjątkowy sprzęt, który pozwoli Ci odkryć nieznane jeszcze pola erotycznych doznań. Aplikacja potrzebna do zdalnego sterowania urządzeniem – Lovense Remote – jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play, jak i AppStore.

Przyjemność na zawołanie

Lovense Max posiada wnętrze wykonane z cyberskóry – materiału, który w doskonały sposób imituje prawdziwą skórę, dzięki czemu doznania, jakie osiąga się przy pomocy tego masturbatora są niesamowicie realne. W środku znajdują się stymulujące wypustki, które w połączeniu z dwoma pompkami ssącymi naśladującymi skurcze, sprawiają, że doznania, jakie można osiągnąć, są wręcz identyczne z doznaniami odczuwanymi podczas naturalnego seksu. Pozwala na to doskonale przemyślany projekt, jak i konstrukcja masturbatora.
Zastosowana cyberskóra jest w 100% bezpieczna dla organizmu i jeśli tylko tuba masturbacyjna jest wykorzystywana prawidłowo, nie stanowi żadnego zagrożenia dla skóry czy innych narządów. Dodatkowo urządzenie jest oporne na zachlapania, dzięki czemu bez większych problemów można utrzymać je w czystości. By gadżet zachował swoją żywotność przez dłuższy czas, należy go myć po każdym użyciu, zaś powierzchnię kołnierza można obsypać odrobiną mąki kukurydzianej.

Zobacz w sklepie >>>