Bemine – feromony dla mężczyzn

Bemine Fragrance for Man to męskie perfumy wzbogacone o specjalny zestaw feromonów, które w niewidoczny dla świadomości sposób wpływają zarówno na Ciebie, jak i osoby w Twoim otoczeniu. Feromony oddziałują na organ VNO znajdujący się w nosie, jednak same w sobie nie posiadają zapachu. Oddziaływanie te odbywa się w podświadomości. Działanie Bemine wpływa na obszary w mózgu odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności, a także pobudzenie seksualne. Bemine sprawi, że wszyscy w Twoim otoczeniu będą się dobrze czuć, bawić a to wszystko właśnie będzie przypisane Tobie. Dzięki takiemu działaniu pobudzisz ludzi do rozmowy, otwarcia się ale także zyskasz nowe szanse na romans czy miłość, łatwiej wzbudzisz pożądanie i rozpalisz zmysły kogo tylko zechcesz. Zapomnij o byciu szarą myszką, zostań pewnym siebie mężczyzną, który bryluje w centrum uwagi innych osób, kuś i przyciągaj spojrzenia!

Zmiana na lepsze jest na wyciągnięcie ręki. Do tego wystarczy pojedyncza aplikacja, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry (szyja i nadgarstki). Wyższa temperatura zwiększa lotność zarówno samych perfum, jak i zawartych w nich feromonów, dzięki czemu znacząco wzrasta ich wydajność.

Stosując Bemine nawiązanie nowych relacji stanie się znacznie łatwiejsze. Uwodzicielski zapach, wzbogacony o feromony to gotowy przepis na sukces w każdej sytuacji społecznej – czy w pracy, na imprezie, dyskotece, podczas negocjacji czy nawet na randce lub w łóżku. Bemine wzmagają dobry nastrój, ale również rozpalają pożądanie i apetyt na seks.

To mieszanka drzewno-ziołowych nut zapachowych, wsród których wyczujemy lawendę i liść pomarańczy, do nut serca zaliczymy galbanum, szałwie, a w dolnych nutach drzewo sandałowe, mech dębowy, wetiwer i cedr. To wyjtkowo męski, elegancki i pociągający zapach.

Bemine to idealne męskie perfumy z feromonami, które podkreślą i pozwolą uwydatnić Twoje zalety i sprawić byś był postrzegany jako silny, atrakcyjny i pociągający mężczyzna. Zapomnij o kompleksach i fantazji o byciu w centrum uwagi – tak może po prostu być każdego dnia! Bemine możesz stosować okazjonalnie – na wyjścia lub codziennie. Feromony działają niczym magnes. Odebrane przez organ VNO wysyłają impulsy do podwzgórza mózgu, regulujący działania instynktowne, a jednocześnie aktywując obszary odpowiedzialne za pobudzenie seksualne i odczuwanie przyjemności. Substancje zawarte w perfumach zostały otrzymane laboratoryjnie, jadnak jak wskazuj badania ich działanie jest takie samo jak feromonów wydzielanych przez ciało człowieka. Bemine zostało wyróżnione Laurem Konsumenta „Odkrycie roku 2014”.