Potency Therapy – tabletki wspierające potencję

Jeśli kiedykolwiek miałeś lub masz – problemy z erekcją, wzwodem lub potencją; to suplement Potency Therapy jest właśnie dla Ciebie. Marka Sexual Health Series oferuje swoim klientom kolejny produkt, który realnie pomaga w rozwiązywaniu problemów z erekcją, używając przy tym samych naturalnych składników. Sexual Health Series od lat realizuje misje poprawy kondycji, zdrowia i pełnej sprawności seksualnej milionów osób na całym świecie.

Potency Therapy to suplement, a co za tym idzie wspomaga Twój organizm. Skład Potency Therapy opiera się na naturalnych składnikach, które w całkowicie bezpieczny sposób wpłyną na Twój organizm. Przyczyni się do tego, że erekcja będzie mocna i stabilna na długo. Wystarczy jedna do dwóch tabletek spożytych po pierwszym posiłku dnia, stosowanych codziennie, co da długotrwałe efekty. Różnicę poczujesz już po 5 dniach. Tabletki wspomagają witalność organizmu, pozytywnie wpływają na jego wydolność, a także wpływają na retencję tlenków azotu w naczyniach krwionośnych, a co za tym idzie udrażniają krążenie krwi i wspomagają erekcję.

W skład Potency Therapy wchodzi: L-Arginina, Tribulus terrestris, Catuaba (Trichilia catigua), Wapń(węglan wapnia),
Ginkgo biloba. Dzięki tej naturalnej kompozycji zapewnisz swojemu organizmowi kompleksowe wsparcie sprawności seksualnej. Szeroki wachlarz efektów tylko zachęca do wypróbowania.

Potency Therapy i jego działanie

Problemy z potencją oraz erekcją to przykry i jakże częsty problem u mężczyzn, który występuje coraz częściej. Wielu mężczyzn woli o tym nie mówić i przemilczeć temat. Potency Therapy mówi: „Stop! Nie pozwól, by problemy z erekcją spędzały Ci sen z powiek i odierały radość z bliskości i seksu”.

Preparat ten zapewni Ci efekty, na jakie zasługujesz. Pozytywnie wpłynie na Twój organizm pobudzając go do działania i pozwoli zapomnieć o wszelkich kompleksach. Otworzy się przed Tobą całkiem nowy świat, pełen namiętnych doznań. Dzięki niemu staniesz się panem swojego ciała i to Ty będziesz narzucał mu warunki.

Chcesz przeżyć kilka erekcji jednej nocy? Uszczęśliwić siebie i swoją połówkę? Potency Therapy sprawi, że nie będzie to odległe marzenie, ale realna szansa na namiętnie spędzoną noc bez obawy, że nie podołasz oczekiwaniom drugiej strony. Magiczna kompozycja naturalnych składników zadba, byś mógł oczarować swoją drugą połówkę swoimi nowymi możliwościami. Nie zastanawiaj się czy uda Ci się podniecić lub czy dojdzie do erekcji; będziesz się tylko zastanawiał, ile jeszcze razy zakończysz akcję spektakularnym finałem. Dzięki Potency Therapy Twój wzwód może być mocniejszy niż wcześniej, a Ty poczujesz jak z dnia na dzień rośnie Twój potencjał seksualny. Jest to suplement, który zdobył zaufanie wielu mężczyzn, którzy mogą się już cieszyć życiem pełnym seksualnych uniesień i to noc w noc, czy dzień w dzień. Zapewnia on pełną satysfakcję z nowego życia erotycznego, a wszystko to przede wszystkim dzięki najważniejszym i naturalnym składnikom. Zadbaj o swój organizm już teraz i zobacz, jakie efekty może przynieść Ci Potency Therapy. Tą niebagatelną różnicę poczujesz już po 5 dniach od pierwszego zastosowania. Sprawdź również inne produkty marki SHS na potencję, takie jak Potency Spray, czy Viageon!

Przechowywanie i stosowanie

Produkt należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, niewidocznym i niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt, w temperaturze pokojowej. Nie spożywać po terminie ważności, oraz nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do pożycia, która wynosi 1-2 tabletki. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu.