Preparaty marki Sexual Health Series (SHS) dla mężczyzn cz. 1

Preparaty SHS na przedwczesny wytrysk dla mężczyzn

Sexual Health Series (SHS) to firma działająca od lat, powstała by poprawiać życie erotyczne kobiet i mężczyzn na całym globie. Seria SHS to zarówno kosmetyki, jak i suplementy diety, które pozytywnie wpływają na jakość życia seksualnego, sprawność seksualną, a także witalność organizmu.

Seria SHS dla mężczyzn to przede wszystkim Orgasm Control, czyli suplement oraz specjalistyczne kosmetyki, których działanie wydłuża stosunek seksualny, oraz seria Potency, w skład której wchodzi Potency Gel, Potency Spray, oraz Potency Therapy – wzmacniające erekcję. Dodatkowo można zastosować Serię Penilarge, czyli Penilarge Cream, Penilarge Gel, suplement Penilarge oraz Penis Complete czyli preparaty zwiększające wielkość erekcji (a także penisa). Chcesz poznać je lepiej?

Orgasm Control

Orgasm Control to preparaty dla panów, którzy mają problem ze zbyt krótkim stosunkiem. To doskwierający i komplikujący życie problem, który nie tylko potrafi zniszczyć pewność siebie, ale stać się również polem do wielu nieporozumień i frustracji w związku. Dlatego głowa do góry, z preparatami tej serii można znacznie wydłużyć swój stosunek intymny i cieszyć się nową jakością życia. W skład zestawu wchodzą chusteczki orgasm control, orgasm control spray, oraz Orgasm Control żel opóźniający ejakulację, a także suplement wspierający sprawność seksualną pod względem długości erekcji i stosunku. Kosmetyki tej serii zawierają substancje zmniejszające nadwrażliwość receptorów na bodźce, a także zawierają mentol, który daje efekt chłodu. Receptury Orgasm Control zostały tak opracowane by rozwiązać problem z przedwczesnym wytryskiem i dać Ci komfort i przyjemność ze zbliżeń intymnych. Zapomnij o stresie związanym z krótkim stosunkiem i ciesz się nową jakością w łóżku! Preparaty zostały opracowane w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej, oraz są zarejestrowane w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach, a suplementy w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Stosowanie Orgasm Control jest całkowicie bezpieczne i nie stwierdzono skutków ubocznych. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z informacją dołączoną do opakowania.

Kiedy stosować?

Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele, chociaż często jest on źle rozpoznawany. Przecięty stosunek seksualny trwa od 8 do 13 minut, natomiast przypadłości jaką jest przedwczesny wytrysk, możemy mówić gdy stosunek trwa około 2 minuty lub poniżej. Problem ten dotyka głównie młodych mężczyzn rozpoczynających dopiero swoje życie seksualne i jest on związany zazwyczaj z zaburzeniami hormonalnymi, złą dietą i niedoborami jakie się pojawiają w organizmie, a także z czynnikami psychologicznymi, takimi zbyt częsta masturbacja, brak pewności siebie, zaniżona samoocena, stres przed zbliżeniem czy rys perfekcjonistyczny osobowości. Jeśli rozpoznajemy u siebie przedwczesny wytrysk to przede wszystkim należy udać się do lekarza specjalisty, który pomoże dokładnie zidentyfikować przyczynę problemu i zastosować odpowiednie środki. Pomocne mogą okazać się również produkty SHS, które bez względu czy problem występuje, czy nie, potrafią znacznie wydłużyć stosunek seksualny. Szczególnie pomocne w tym przypadku będą Chusteczki Orgasm Control Wipes, oraz suplement Orgasm Control.

Oprócz Orgasm Control firma SHS stworzyła niedawno suplement, który działa najbardziej kompleksowo na całym rynku – Penis Complete czyli tabletki które wpływają pozytywnie zarówno na długość i jakość stosunku, ale również wielkośći moc erekcji. Penis Complete to jeszcze bardziej bogaty skład, a co za tym idzie – mocniejsze działanie!

Zobacz produkty Orgasm Control >>>