Preparaty marki Sexual Health Series (SHS) dla mężczyzn cz.2

KUP SHS Potency Therapy

Sexual Health Series (SHS) to firma działająca od lat, powstała by poprawiać życie erotyczne kobiet i mężczyzn na całym globie. Seria SHS to zarówno kosmetyki, jak i suplementy diety, które pozytywnie wpływają na jakość życia seksualnego, sprawność seksualną, a także witalność organizmu.

Seria SHS dla mężczyzn to przede wszystkim Orgasm Control, czyli suplement oraz specjalistyczne kosmetyki, których działanie wydłuża stosunek seksualny, oraz seria Potency, w skład której wchodzi Potency Gel, Potency Spray, oraz Potency Therapy – wzmacniające erekcję. Dodatkowo można zastosować Serię Penilarge, czyli Penilarge Cream, Penilarge Gel, suplement Penilarge oraz Penis Complete czyli preparaty zwiększające wielkość erekcji (a także penisa). Chcesz poznać je lepiej?

Seria Potency

W poprzednim artykule na temat produktów marki Sexual Health Series mówiliśmy o produktach Orgasm Control, które przeznaczone są dla mężczyzn mających problem ze zbyt krótkim stosunkiem seksualnym, jednak to tylko jeden z wielu problemów w życiu intymnym mężczyzn. Jednak zdecydowanie najczęstszym zaburzeniem w tej sferze jest problem z erekcją. Bez względu czy mowa o impotencji, stałej niepełnej erekcji czy sporadycznie występującym zaburzeniu, zawsze powinniśmy się przyjrzeć temu bliżej, ponieważ zwiastuje to pewnego rodzaju problemy w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Jakie mogą być przyczyny zaburzeń erekcji i jak poprawić swoje życie intymne w tej kwestii dzięki suplementom diety i kosmetyką marki SHS?

Przyczyn zaburzeń erekcji może być wiele, zaczynając od chorób układu krwionośnego, przez kwestie psychiczne, takie jak chronicznie odczuwany stres, brak pewności siebie, zaniżona samoocena itp. aż dochodząc do złych nawyków żywieniowych, które powodują niedobory w naszym organizmie, zaburzając tym samym prawidłową pracę układu krwionośnego i nerwowego. Przyczyniać się mogą również do tego takie czynniki jak nadużywanie alkoholu, papierosów, czy innych używek, które wypłukują składniki mineralne i witaminy, jednocześnie zatruwając organizm.

Seria SHS Potency – dedykowana jest właśnie tym mężczyznom, którzy zauważają u siebie niepełną erekcję lub spadającą sprawność seksualną. W skład serii wchodzą zarówno suplementy, takie jak Potency Therapy, Viageon i Penis Complete, oraz kosmetyki takie jak Potency Gel, oraz Potency Spray. Pamiętajmy, o tym jednak aby skonsultować się z lekarzem jeśli występują u nas poważniejsze problemy z erekcją.

Potency Spray i Potency Gel to kosmetyki, które zawierają w składzie elementy pobudzające mikrokrążenie, ułatwiając tym samym proces osiągania erekcji. Ich naturalny skład sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia i nie trzeba się martwić o skutki uboczne. Potency Spray i Potency Gel pomogą poszerzyć naczynia krwionośne i ułatwią napływ krwi do członka.

Jak działają suplementy SHS?

Zarówno Potency Therapy, Viageon, jak i Penis Complete mają podobne działanie – dostarczają substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu pod względem potencji. Jednak zdecydowanie najbardziej kompleksowy skład ma Penis Complete, który oprócz zwiększenia sprawności seksualnej wspiera retencję zwrotną tlenków azotu w naczyniach krwionośnych, a także ciałach jamistych sprawiając że penis staje się większy. To wszystko dzięki starannie przygotowanej recepturze zawierającej między innymi l-argininę. Viageon, czyli niewielkie pudełko z bogatymi dodatkami w porcji do spożycia, również skutecznie poprawia zdolność organizmu do wywołania erekcji, jednak ze względu na niewielkie pudełko (zawierające sześć tabletek) większość mężczyzn decyduje się na zakup niezawodnych Penis Complete lub Potency Therapy. Sprawdź już dzisiaj jak możesz poprawić swoje życie intymne i zadowolenie ze związku osiągając szczyty jakości zbliżeń intymnych!

Zobacz produkty SHS w sklepie >>>