Kiiroo OhMiBod Esca – wibrator łączący się masturbatorem

Czy wibrator może zaskoczyć? Jeśli jest to Kiiroo OhMiBod Esca, to z pewnością tak. Przedstawiamy najnowszy i najbardziej zaawansowany gadżet erotyczny sterowany z poziomu aplikacji i łączący się z masturbatorem Kiiroo. Przekonajcie się, na co go stać.

Kiiroo OhMiBod Esca – Hi-tech w nowoczesnym wydaniu

Kiiroo OhMiBod Esca to przede wszystkim nowoczesność. Jego stosunkowo niewielkie rozmiary i mała masa (zaledwie 55 gram) nie odzwierciedlają pełni jego możliwości. Zwłaszcza, jeśli mamy na myśli możliwości urządzenia pod kątem sterowania.

Pracą gadżetu erotycznego można zarządzać w oparciu o kilka metod. Pierwszą z nich jest komunikacja bezprzewodowa oparta na technologii WiFi. Dzięki niej można kontrolować ruchy gadżetu wszędzie tam, gdzie mamy własną sieć bezprzewodową.

Kiiroo OhMiBod Esca może być też obsługiwany za pośrednictwem standardu Bluetooth. To rozwiązanie również jest bardzo wygodne, głównie dlatego, że za jego pomocą można sterować urządzeniem już z odległości ośmiu metrów.

Wsparcie i interfejs

Wibrator nie jest jedynym urządzeniem wyprodukowanym przez tę firmę i spełniającym określone standardy. Wraz z nim mogą też współpracować inne produkty firmy Kiiroo, które charakteryzuje pełna standaryzacja ze wspomnianym urządzeniem.

Ale to nie wszystko. Produkt może być obsługiwany również za pośrednictwem ciekawych aplikacji na Twojego smartfona. Wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne, które jest zarządzane przez system Android, bądź iOS.

Zdalne sterowanie tym zaawansowanym technologicznie gadżetem erotycznym jest możliwe głównie ze względu na wbudowaną, niezwykle pojemną baterię. Można ją ładować za pośrednictwem klasycznego łącza USB, które – co ciekawe – charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością.

Co jeszcze możesz otrzymać?

Żeby było jasne – powyższy zestaw to nie wszystko, co możesz otrzymać. Wraz z tym niesamowitym urządzeniem otrzymujesz:

1. Wygodny i dyskretny futerał. Dzięki niemu skutecznie zabezpieczysz urządzenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Pamiętaj również o tym, że wspomniane etui jest niezwykle dyskretne. Chyba sam wiesz, jak bardzo jest to istotne z Waszego punktu widzenia.

2. Kabel do ładowania USB. Jak już wspomnieliśmy, urządzenie posiada możliwość ładowania baterii za pośrednictwem urządzeń USB. Możesz go załadować dosłownie wszędzie (gdzie masz dostęp do łącz USB).

3. Mnóstwo satysfakcji. Nasz wibrator to produkt niezwykle innowacyjny. Po raz pierwszy możesz zdalnie kontrolować intensywność jego pracy, bez konieczności rozwijania krępujących przewodów. Po prostu włącz i… oddaj się rozkoszy!

Oczywiście w tak krótkim opisie nie jest możliwe ujęcie wszystkich zalet tego niesamowitego produktu Kiiroo OhMiBod Esca. Można przecież jeszcze opisać szereg dodatkowych funkcji, takich jak sygnalizacja świetlna, bądź też bardzo bezpieczny materiał wykonania. Niemniej i tak Wy sami najlepiej przetestujecie to urządzenie. Jedną rzecz możemy zapewnić. Będzie nią z pewnością maksymalna satysfakcja, z którą wcześniej nie mieliście do czynienia.

Zobacz produkt w sklepie >>>