Lovense Hush – korek analny zarządzany aplikacją na telefon

W twoje pożycie seksualne wkradła się nuda, monotonia i rutyna? Tęsknisz za niesamowitymi doznaniami z początków swoich intymnych przygód, kiedy każdy najmniejszy dotyk sprawiał niewysłowioną rozkosz? Lubisz eksperymentować i szukasz wciąż nowych bodźców? To niezaprzeczalne sygnały, że czas na zmiany i spróbowanie czegoś naprawdę satysfakcjonującego. Urządzenie Lovense Hush z pewnością spełni twoje oczekiwania i da przeżycia, które dawno już przestały być twoim udziałem.

Jak działa Lovense Hush?

Urządzenie składa się z grubszej nasady przeznaczonej do intensywnej stymulacji, zarówno kobiecych, jak i męskich otworów erogennych, oraz z funkcjonalnej podstawki. Działa za pośrednictwem funkcji Bluetooth lub wi-fi. Bluetooth pozwala na obsługę sprzętu na stojąco nawet w zasięgu 9 metrów, lecz podłączenie go bezpośrednio do sieci Internet powoduje, że dystans przestaje mieć znaczenie. Urządzenie jest w pełni mobilne, a za sprawą swych niewielkich gabarytów może być łatwo transportowane w bagażu podręcznym w najdalsze zakątki świata. Pełne naładowanie za pomocą kabelka USB pozwala na nieprzerwaną pracę nawet przez 2 godziny, co jest absolutnym fenomenem na szeroką skalę. Fala doznań otrzymana za pośrednictwem gadżetu plug nie jest porównywalna do żadnej innej. To wszystko za sprawą nowoczesności oraz innowacyjnej myśli technicznej. Urządzenie posiada nielimitowane wzory wibracji. Może być zsynchronizowane z muzyką, a wibracje można aktywować za pomocą konkretnego dźwięku.

Jak używać Lovense Hush?

Urządzenie Lovense Hush zostało zaprojektowane tak, aby zaspokajać gusta najbardziej wymagających użytkowników. Jego zgrabny kształt idealnie pasuje do odbytu, i bez trudu dociera do wszystkich stref erogennych, które intensywnie pobudza. Zabawka da satysfakcję i spełnienie osobom, które odtąd nie muszą już się trudzić i własnoręcznie trzymać urządzenia. Wystarczy ulokować je w odpowiednim miejscu oraz sterować nim zdalnie. Gadżet uprzyjemni także sypialniane zabawy we dwoje, we troje, itd. Nada miłosnym igraszkom nowy wymiar pikanterii i szaleństwa, które na pewno nie pozwolą, by wkradła się nuda.

Gdzie używać?

Urządzenia można używać praktycznie wszędzie. Jest dyskretne i zupełnie nie widać, że przy nim manipulujemy, bo jest obsługiwane z poziomu pilota. To prawdziwa gratka dla osób odważnych i poszukujących nowych wyzwań. Można bowiem przenieść grę wstępną przed stosunkiem na gwarną ulicę miasta, bez narażania się na zdemaskowanie. To gwarantuje wartki strumień niekończącego się podniecenia. Niezależnie od łóżkowych upodobań, każdy z nas marzy czasem o odrobinie ekatrawagancji i dzikości. Gadżet erotyczny Lovense Hush wychodzi naprzeciw tym skrywanym pragnieniom.

Co jeszcze oferuje Lovense?

Lovense to marka, która ma w swojej ofercie szeroki wybór niesamowitych urządzeń Hi-tech. Mężczyźni najczęściej decydują się na wybór Lovense Max – zaawansowanego wibratora do zdalnego sterowania. Lovense Max to gadżet erotyczny, który zachwyci każdego mężczyznę, poziomy wibrujące, poruszające się obręcze wewnątrz urządzenia, a także pompki ssące to coś, czego nie zaznacie w żadnym innym masturbatorze!.

Dla kobiet marka oferuje również swój topowy produkt – Lovense Lush – wibrator typu bullet, sterowany z aplikacji. Jest niezwykle silny, a jednocześnie dyskretny. Lovense Lush to jeden z zaledwie kilku wibratorów na rynku, którym można sterować dźwiękiem lub za pomocą muzyki – Lush wibracjami będzie naśladował dźwięki.

 

>>> Zobacz wszystkie Lovense w sklepie <<<