Wibrator Hi-tech Lovense Lush Bullet

Wibrator Hi-tech Lovense Lush Bullet to prawdziwa innowacja w branży gadżetów erotycznych. Produkt został zaprojektowany i stworzony przez światowego lidera z branży seks zabawek. Wibrator dedykowany jest najbardziej wymagającym kobietom, które potrzebują doznań na najwyższym poziomie. Jego sterowanie może odbywać za pomocą smartfona (lub smarwatcha).

Wystarczy jedynie pobrać darmową aplikację. Jest to najlepszy sposób, aby zerwać z monotonią i nudą. Przeżycia podczas masturbacji staną się naprawdę wyjątkowe. Należy równie dodać, że wibrator sprawdzi się nie tylko podczas samodzielnych igraszek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go do zabawy z partnerem. Będzie to świetne urozmaicenie gry wstępnej.

Ten wyjątkowy wibrator może towarzyszyć nam nie tylko w sypialni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą np. na randkę do restauracji. Doznanie, jakie będą temu towarzyszyć zachwycą nawet najbardziej doświadczone pary. Wystarczy oddać władzę nad gadżetem partnerowi, który za pomocą telefonu będzie decydował o intensywności rozkoszy. Jest to niezwykle pobudzające – z pewnością takie zabawy skończą się wybuchem prawdziwej ekstazy.

Sterowanie wibratorem Lovense Lush jest niezwykle proste. Posiada on niewielką antenkę, która pełni dwie funkcje. Po pierwsze pozwala ona na bezproblemowe włożenia, a także wyjęcie gadżetu z pochwy. Ponadto to właśnie ona odpowiada za zdalne sterowanie. Zasięg tego unikatowego wibratora to aż 9 metrów. Warto również dodać, że do dyspozycji mamy nie tylko gotowe programy wibracji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własny program np. na podstawie muzyki. Stymulacja będzie dopasowana do rytmu danego utworu. Ogromna ilość możliwości sprawia, że zabawa nigdy się nie znudzi. Każdego dnia można liczyć na zupełnie inne chwile uniesienia.

Ogromnym plusem Lovense Lush jest to, że produkt jest niezwykle dyskretny. Nawet najwyższy poziom wibracji jest tak cichy, że z pewnością nie usłyszy go nikt z otoczenia. To właśnie dzięki temu użytkowanie gadżetu może odbywać się nawet w miejscach publicznych.

Lovense Lush został wykonany z wysokojakościowych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych związków (np. ftalanów). Do jego produkcji stosuje się wysokiej klasy sylikon medyczny, który spełnia rygorystyczne normy. Jest to tworzywo, które nie powoduje podrażnień, ani nie uczula. Oczywiście należy pamiętać o odpowiednim poziomie higieny. Zaleca się czyszczenie produktu po każdym użyciu. Należy stosować do tego preparaty antybakteryjne.

Sprawdź również zaawansowane gadżety marki Lovense, takie jak Lovense Nora wibrator króliczek zarządzany z poziomu aplikacji na smartphone’a, a także Lovense Hush czyli korek analny Hi-tech. Zarówno Lovense Lush, jak Lovense Hush i Nora obsługiwane są przez darmową, dedykowaną aplikację, dostępną w App Store, oraz sklepie Play.

 

KUP Lovense Lush