Orgasm Control – tabletki na przedwczesny wytrysk

Orgasm Control to nie tylko suplement diety na bazie ziół, ale również Twój bilet do całkiem nowego świata doznań erotycznych. Orgasm Control zapewnia pełne wsparcie Twojego stosunku i kontroli nad wytryskiem – ciesz się długim i namiętnym seksem, kiedy tylko zapragniesz. Zasługujesz na to by zapomnieć o nieudanych stosunkach i przejąć nad nimi kontrolę.

Jak działa Orgasm Control?

Można długo szukać, ale jest to najbardziej unikatowy produkt dostępny na rynku i to nie bez powodu. Nie od dziś wiadomo, że temat zaburzeń erekcji to niemal tabu pośród mężczyzn; lepiej o tym nie mówić, lepiej o to nie pytać – lepiej działać! A nie jest to problem, który można zbagatelizować; statystyki jasno mówią – około 28% mężczyzn ma problem z przedwczesną erekcją, a kolejne 45% ma problemy z potencją. Może to być spowodowane zbyt dużym stresem, a także niedoborami na szlakach metabolicznych układu rozrodczego i nerwowego. Nadwrażliwość na bodźce zewnętrzne sprawia, że mężczyźni kończą, zanim zdążą nacieszyć się seksem.

Naprzeciw męskim problemom wychodzi Orgasm Control – suplement wszechstronnie oddziałujący na męski organizm. W jego skład wchodzi innowacyjne połączenie ziół, których jedynym celem jest pomoc w zaburzeniach erekcji, ale nie tylko. Dzięki temu preparatowi pobudzisz swoje ciało i zmysły; różnicę poczujesz bardzo szybko. Suplement ten pozytywnie wpływa przemiany tlenków azotu, wydolność i witalność organizmu, a co za tym idzie pozytywnie wpływa na erekcje i jej długość. Efekt? Składniki zawarte w Orgasm Control przyczynią się do podniesienia wydolności psychicznej i fizycznej, oraz zmniejszenia nadwrażliwości na bodźce, a co za tym idzie; wzrost poziomu Twojego życia seksualnego. Oprócz tego poprawą Twoje ogólne samopoczucie – użyciu Orgasm Control będziesz czuł, że to Ty kontrolujesz sytuacje, jesteś Panem swojego ciała, a nie na odwrót. Erekcja nie tylko wzmocni się, ale będziesz mógł się cieszyć nią, kiedy Ty tego zapragniesz. Suplement ten wywiera wpływ immunostymulujący, dzięki czemu podniesie się Twoja tolerancja na sytuacje stresowe.

Skład Orgasm Control

Orgasm Control to preparat przede wszystkim oparty na połączeniu ziół, takich jak: PBukwica lekarska, burak (Beta), Cayenne (Capsicum minimum), Czeremcha późna (Prunus serotina), Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia), Gotu Kola (Centella asiatica), Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea), Kola błyszcząca (Cola nitida), Lucerna siewna (Medicago sativa), Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra), Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis), Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum), Sarsaparilla (Smilax officinalis), Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus).

Tak niespotykane połączenie było wynikiem syntezy wiedzy o roślinach leczniczych, wraz z najnowszymi odkryciami z zakresu medycyny, fizjologii człowieka oraz seksuologii. Te naturalne składniki w sposób bezinwazyjny wspomogą Twój układ hormonalny, krwionośny, moczowo płciowy, oraz nerwowy. Zawarte w Orgasm Control składniki roślinne, jak i witaminy mają działanie antyutleniające, a co za tym idzie – chronią przed wolnymi rodnikami, wzmacniają organizm i podnoszą jego wydolność.

Przechowywanie i stosowanie

Produkt należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, niewidocznym i niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt, w temperaturze pokojowej. Nie spożywać po terminie ważności, oraz nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.