We-Vibe Jive – wibrator Hi-tech sterowany smartphonem

Te osoby, które pragną spróbować nowych rzeczy i są otwarte na nowinki technologiczne, które wykorzystuje się podczas miłosnych igraszek, koniecznie powinny sprawić sobie nowoczesny gadżet erotyczny – We-Vibe Jive.

We-Vibe Jive – by każde zbliżenie było niezapomniane

We-vibe Jive od znanej marki We-Vibe produkującej wysokiej klasy gadżety erotyczne przypadnie do gustu zarówno siglom, jak i parom. Jest to nowoczesny wibrator Hi-tech, który został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonale stymulować kobiecy punt G, a więc najbardziej erogenną strefę kobiecego ciała. Jive to bardzo małe i bardzo dyskretne urządzenie, które zostały wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego, który wykorzystywany jest przy produkcji narzędzi medycznych. Ponadto należy również podkreślić, że jest on całkowicie bezpieczny dla ludzkiego ciała, nie wywołuje żadnych podrażnień ani alergii. We-vibe został pozbawiony również substancji, które mogłyby być szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, czyli ftalanów. Świetnie się sprawdza nie tylko w sypialni, ale również poza nią. Można go wziąć ze sobą pod prysznic lub do kąpieli i doprowadzić partnerkę do niesamowitego orgazmu. Ponadto te osoby, które są bardziej odważne mogą o używać również w miejscach publicznych, ponieważ jest on naprawdę bardzo mały i dyskretny. Trzeba jedynie pamiętać, aby za każdym razem aplikować We-Vibe Jive przy użyciu odrobiny lubrykantu na bazie wody. Dodatkowo po każdym użyciu należy go dokładnie wyczyścić i zdezynfekować.

Jak działa urządzenie?

We-Vibe Jive jest niezwykle proste w użyciu, ponieważ można nim sterować z poziomu własnego telefonu lub tabletu. Jedyne, co należy zrobić do ściągnąć na telefon odpowiednią aplikację o nazwie We-Connect, która świetnie działa zarówno na systemie operacyjnym Android, jak i iOS. We-Vibe Jive posiada 10 fabrycznie ustawionych programów wibracji, natomiast użytkownik może swobodnie modulować siłę i moc wibracji podkręcając atmosferę w sypialni, a następnie ją delikatnie studząc. Dodatkowo Jive może się pochwalić kilkoma ciekawymi funkcjonalnościami, z których na szczególną uwagę zasługuje opcja samodzielnego ustawiania nowych wzorów wibracji, np. na bazie ulubionego utworu muzycznego. Ciekawe jest również to, że We-Vibe Jive ma wbudowaną antenę, która odbiera sygnał Wi-Fi. Oznacza to, że urządzeniem można sterować z każdego zakątka świata pod warunkiem oczywiście, że mamy dostęp do internetu. Teraz seks na odległość zyskał zupełnie nową odsłonę. Urządzenie ma formę dyskretnego, małego jajeczka zakończonego niezbyt długim „ogonkiem”. Umieszcza się je w pochwie partnerki, a następnie w umiejętny sposób stymuluje jej strefy erogenne. Ogonek ułatwia wyjęcie urządzenia z pochwy. We-Vibe Jive to unowocześniona wersja We-vibe Sync!

Zobacz produkt w sklepie >>>