We-Vibe Ditto – interaktywna zatyczka analna sterowana smartphonem

Aby w sypialni nie wiało nudą zawsze warto korzystać z nowych gadżetów i nowinek technologicznych, które sprawią, że życie erotyczne stanie się znacznie ciekawsze, a kolejne zbliżenie jeszcze bardziej ekscytujące. We-Vibe Ditto – nowoczesna zatyczka analna dla tych, którzy lubią eksperymentować w łóżku.

Ditto od popularnej marki We-Vibe to wysokiej klasy gadżet erotyczny, który został wykonany z silikonu klasy medycznej, który jest nie tylko bezpieczny w kontakcie z ciałem, ale również nie wywołuje żadnych alergii. Ponadto We-Vibe Ditto jest aksamitny w dotyku oraz został zaprojektowany w taki sposób, aby jego aplikacja była bardzo łatwa. Można go używać nie tylko w sypialni, ale również w wannie lub pod prysznicem – wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Ponadto mogą z niego korzystać zarówno single, jak i pary.

We-Vibe Ditto z pewnością odmieni życie erotyczne każdej każdej pary. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby jego wibracje wprawiały w stan prawdziwej ekstazy. Ponadto istnieje możliwość samodzielnego ustawienia poziomu wibracji, a także sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji z telefonu. Do zestawu został dołączony również pilot, który ułatwia sterowanie gadżetem. We-Vibe Ditto – fantastyczna zabawa, która wyniesie doznania seksualne na zupełnie inny, nieznany dotąd poziom

Zatyczką analną można sterować za pomocą aplikacji We-Connect, która należy ściągnąć na telefon czy tablet, a następnie zainstalować na urządzeniu mobilnym. Ditto posiada 10 poziomów wibracji, jednak istnieje możliwość tworzenia nowych, własnych wzorów, które mogą stać się ulubionymi. We-Connect jest darmową aplikacją, którą można ściągnąć zarówno na system operacyjny Android, jak również na iOS. Za sprawą aplikacji istnieje możliwość zdalnej obsługi urządzenia z dowolnego miejsca na Ziemi. Seks na odległość już nigdy nie będzie już problemem, a stanie się fantastycznym sposobem na urozmaicenie swojego dotychczasowego życia erotycznego.

Ponadto Ditto może się pochwalić kilkoma ciekawymi funkcjonalnościami, które z pewnością przypadną do gustu większości użytkowników. Funkcja Beat pozwoli zsynchronizować wibracje z ulubioną muzyką, natomiast Touch dopasuje wibracje do siły dotyku. Dla osób, które uwielbiają eksperymentować istnieje możliwość samodzielnego stworzenia unikalnych poziomów wibracji, które doprowadzą partnera lub partnerkę do ekstazy. Należy jednak pamiętać, aby za każdym razem przed użyciem Ditto dokładnie go wyczyścić i najlepiej zdezynfekować. Ponadto powinno się również pokryć zatyczkę odpowiednim lubrykantem na bazie wody, który w znacznym stopniu ułatwi aplikację Ditto. Produkt pozwoli zakosztować wspaniałej zabawy, a także wyniesie życie seksualne na zupełnie nowy poziom doznań.

Zobacz również najnowszy gadżet erotyczny dla par – we-vibe jive, z którego można korzystać podczas stosunku!

Zobacz gadżety marki We-vibe >>>