Stężone feromony czy perfumy z feromonami? Jaki produkt wybrać?

Nieśmiałość, brak powodzenia u płci innych, niewystarczające osiągnięcia w pracy – takie problemy dotyczą wielu z nas. Jeśli jednak myślisz, że jedynym sposobem na nabranie pewności siebie i polepszenie relacji z innymi są uciążliwe i długotrwale szkolenia interpersonalne i spotkania z coachem – jesteś w błędzie. Rozwiązanie jest dużo prostsze – to feromony. Natury nie oszukasz – a feromony to właśnie przez naturę dostarczane rozwiązanie. Wysyłając niezwykle subtelne, a zarazem skuteczne sygnały, feromony intensyfikują komunikację międzypłciową i w oczach innych kreują pozytywny obraz osoby, która je używa.

Czym są feromony?

Feromony to naturalne substancje syntetyzowane przez żywe organizmy (ludzi, rośliny i zwierzęta), które mają na celu komunikowanie się oraz przyciąganie innych osobników. Już brzmi interesująco, prawda? Stosując feromony możesz liczyć na wzrost pewności siebie, wyeliminowanie nieśmiałości oraz poprawę komunikacji interpersonalnej. Inne korzyści to wzrost poziomu potencjału płciowego i zauważalne powodzenie.

Feromony stosowane u mężczyzn to najczęściej androstadienon, zaś u kobiet – androsteron oraz androstenol. Tego typu substancje chemiczne oddziałują niemal na każdą napotkaną osobę, dając początek nowym, ekscytującym znajomościom. Dostępne na rynku produkty zawierają takie syntetyczne związki, które wykazują udowodnioną naukowo skuteczność. Dzięki nim kwestie komunikacji międzyludzkiej wchodzą na nowy, nieznany dotąd poziom.

Stężone feromony czy perfumy z feromonami – co wybrać?

Na rynku dostępne są dwa typy preparatów z feromonami – czyste, bezwonne i stężone feromony oraz perfumy z feromonami. Takie produkty oferuje chociażby BeMine. Czym się różnią te produkty? Stężone feromony BeMine to produkt o wysokiej koncentracji feromonów, który działa niezwykle skutecznie, idealnie sprawdzając się w sytuacjach randkowych i innych relacjach. Skoncentrowany jest przede wszystkim na zwiększeniu zainteresowania innych osób. I umożliwia stosowanie ulubionych perfum, gdy sam produkt nie posiada żadnej wyczuwalnej woni.

Jeśli jesteś w stanie zamienić swoje perfumy na nieco inny zapach – sięgnij po perfumy z feromonami. Dzięki takiemu kompleksowemu rozwiązaniu zapewnisz sobie unoszącą się wokół mgiełkę niepowtarzanego zapachu oraz dobroczynne działanie feromonów. Sprytne, prawda? Każdy z tych produktów BeMine dostępny jest w wersji dla kobiet i mężczyzn. Bogata nuta zapachowa rozwija się wraz z przebywaniem perfum na skórze, uwalniając kolejne aromaty – tym intensywniejsze, im wyższa temperatura skóry Dlatego też idealnym miejscem na aplikację stężonych feromonów bądź perfum z feromonami są te obszary skóry, które są najlepiej ukrwione i najcieplejsze. Mowa o skórze na nadgarstkach, w zgięciu łokciowym czy za uszami. Tak niewiele wystarczy, aby zauważalnie poprawić jakość życia towarzyskiego i zawodowego – czemu zatem nie skorzystać?

Gdzie kupić?

Sprawdź katalog feromonów >>>