Najlepsze perfumy z feromonami dla mężczyzn

Perfumy z feromonami dla mężczyzn to potężne narzędzie, które pozwala roztoczyć męską aurą, pełną seksualnej energii i a także pociągającego zapachu, który przyciąga uwagę i pobudza zmysły. Dodatek feromonów, wprawia w dobry humor i pozwala osiągnąć wszystkie zamierzone cele. Jak działają perfumy z feromonami i które warto wybrać?

Czym są feromony?

Feromony to lotne związki chemiczne, które wydzielane są na zewnątrz organizmu. Obecne są u wszystkich organizmów żywych, poprzez owady, zwierzęta, rośliny, jak również u człowieka. Zwierzęta wykorzystują feromony do komunikowania dni płodnych oraz pozycji w stadzie, natomiast dla przykładu mrówki oznaczają feromonami trasę swojej wędrówki i komunikują między sobą zagrożenie. Trzeba jednak pamiętać, że dane feromony działają jedynie pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. W znacznym stopniu wpływają one na pozytywną komunikację biologiczną z otoczeniem, a także zwiększają jej atrakcyjność. Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatnym narzędziem służącym jako wabik, mający duże znaczenie w kontaktach społecznych.

Feromony męskie i ich budowa

Bez względu na to, czy wydzielane naturalnie przez organizm, czy może produkowane syntetycznie feromony mają za zadanie zwiększenie naszej atrakcyjności w oczach pozostałych osób, przyciągnąć płeć przeciwną, jak również skierować jej uwagę na naszą osobę. Feromony damskie zawarte w Pherostrong damskie to przede wszystkim:
– Androstenol – jest to związek bezwonny nawet w bardzo dużych stężeniach i jest odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.
– Androstenon – to grupa krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Wydzielane są one przez mężczyzn w znacznej ilości w trakcie dojrzewania, oraz przy zwiększonym poziomie testosteronu. Najczęściej służą one jako wabik seksualny.

Perfumy z feromonami dla mężczyzn

Nowoczesne perfumy z feromonami w znacznym stopniu ułatwiają komunikację międzyludzką na wielu różnych płaszczyznach. Ludzie bardzo często mają problemy ze swoją świadomością seksualną, jak również poczuciem atrakcyjności. Najczęściej z powodu bardzo znikomych kompleksów i drobnych defektów swojej urody nie potrafią nawiązać kontaktu o charakterze seksualnym. Jednak zaakceptowanie swoich drobnych niedoskonałości będzie znacznie prostsze w momencie, kiedy wiesz i widzisz, że podobasz się innym. Osoby stosujące perfumy z feromonami zyskują ogromne poczucie własnej wartości oraz pewność siebie, przez co w sytuacjach społecznych czują się wtedy jak ryba w wodzie. A wszystko to dzięki fantastycznym, nowoczesnym perfumom z feromonami o unikalnej formule, które potrafią wyzwolić w głęboko tkwiące instynkty.

Jakie perfumy z feromonami dla mężczyzn wybrać?

Szukając odpowiednich dla siebie perfum z feromonami, zacznijmy od znanych i cenionych marek, które dzięki swojemu długiemu doświadczeniu mogły wytworzyć najwyższej jakości produkty. Sprawdźmy przede wszystkim takie produkty jak Love&Desire, Love&Desire Premium Edition, czy Pheromone Essence marki Sexual Health Series, czy Pherostrong marki Medica Group.

Love&Desire Premium Edition marki Sexual Health Series to najnowsze, limitowane wydanie standardowej wersji Love&Desire. Tym razem z dwa razy większym stężeniem feromonów, a także mocniejszym, cięższym i bardziej wieczorowym zapachem. To prawdziwa elegancja połączona z seksualnymi feromonami, które sprawdzą się na randce, w klubie, czy na uroczystej kolacji. Love&Desire Premium Edition to pewność, że twoje kontakty z innymi wkroczą w nowy wymiar.

Pheromone Essence to kolejny produkt marki Sexual Health Series stanowiący idealną alternatywę, dla osób które pragną zastosować feromony, a nie chcą rezygnować ze swojego ulubionego zapachu. Pheromone Essenece to esencja feromonów, które można wymieszać ze swoimi perfumami i stosować bezpośrednio na skórę. Produkt zapewnia kompleksowe działanie dzięki wysokiej zawartości aż czterech feromonów. Pheromone Essence to uznany i wielokrotnie nagrodzony produkt, który ułatwia kontakty społeczne i romantyczne.


Pherostrong to ostatnia pozycja z naszej listy perfum z feromonami dla mężczyzn. To flakon 50 ml, który zawiera w składzie wysoką koncentrację feromonów. Pherostrong szybko zyskało popularność i uznanie klientów. To wyjątkowe perfumy o prawdziwie męskim i hipnotyzującym zapachu.

 

Zobacz wszystkie produkty >>>