Feromony marki Sexual Health Series dla mężczyzn – które wybrać?

Sexual Health Series to marka znana z wysokiej jakości produktów intymnych, takich jak żele, tabletki wzmacniające libido, afrodyzjaki, czy tabletki na erekcję. Od dłuższego czasu jednak podbijają rynek ich stężone feromony, oraz perfumy z feromonami. Które wybrać i jakie mają parametry?

Love&Desire dla mężczyzn

Sexual Health Series - SHS - Love&Desire dla mężczyzn
Perfumy z feromonami Love&Desire męskie to kompozycja świeżych i stereotypowo-męskich nut zapachowych, połączonych z wysokiej jakości feromonami o działaniu wzbudzającym zainteresowanie otoczenia, a także przyciągającym wzrok i uwagę. Love&Desire wzmaga dobry humor, rozmowność i przychylność innych ludzi, dzięki czemu zyskasz ich względy, szacunek i podziw. To wspaniałe rozwiązanie na każdą okazję – czy to osobistą, czy biznesową!

Love&Desire Premium Edition dla mężczyzn

Sexual Health Series - SHS - Love&Desire Premium Edition dla mężczyzn

Perfumy Love&Desire dla mężczyzn to produkt o wyjątkowo dobranym składzie, zawierający dwukrotnie wyższe stęzenie feromonów, niż jego standardowa wersja. Dzięki zastosowaniu idealnej kompozycji feromonów, ich działanie jest natychmiastowe. Po zastosowaniu użytkownik nie będzie się mógł zaznać spokoju, ze strony innych osób, które zaintrygowane będą zabiegać o uwagę. O sekrecie nie musi wiedzieć nikt z otoczenia. Właśnie dlatego najlepiej zdecydować się na zakup sprawdzonego produktu, jakim jest Love&Desire Premium Edition dla mężczyzn.

Sekret działania
Zawarte w produkcie feromony zostały dobrane w idealnych proporcjach. Dzięki temu moc uwodzenia jest jeszcze silniejsza, a efekt utrzymuje się na długo. Atrakcyjna cena i duża wydajność to dodatkowe zalety które sprawiają, że Love&Desire Premium Edition męskie są najbardziej polecanym produktem na rynku perfum z feromonami.

Pheromone Essence – esencja feromonów

Sexual Health Series - SHS - Pheromone Essence dla mężczyzn

Pheromone Essence męskie to delikatnie perfumowany produkt, który przykuje uwagę kobiet, wzbudzi ich zainteresowanie i pomoże stać się duszą towarzystwa. Zastosowanie Pheromone Essence pomoże przełamać barierę nieśmiałości i zbudować ciekawe relacje z innymi. Feromony są bezwonne, dlatego mogą być stosowane bez obaw o ich wykrycie.

Dzięki zastosowaniu silnej dawki feromonów w produkcie Pheromone Essence, głównym efektem jego działania będzie wzbudzenie zainteresowania innych osób. W jego składzie znajdują się też substancje, które dodadzą pewności siebie i wpłyną korzystnie na przekonanie o własnej atrakcyjności.

Dla uzyskania efektu należy zastosować około 1-2 kropli w miejscach o podwyższonej temperaturze ciała (nadgarstki, szyja, kark, zgięcia łokci, zgięcia kolan, pachy). Najsilniejszy efekt ich działania będzie po około 30 do 45 minutach od zastosowania. Produkt może być stosowany z normalnymi perfumami.

Pheromone Essence jest całkowicie bezpieczne i nie udowodniono, że wywołuje jakiekolwiek działania niepożądane. Jedyną grupą potencjalnie narażoną są alergicy, dlatego przed użyciem powinno się zapoznać ze składem produktu. Jeśli wystąpią reakcje alergiczne należy zaprzestać ich stosowania i skonsultować się z lekarzem.

 

Zobacz produkty w autoryzowanym sklepie >>>