Charakterystyka stężonych feromonów męskich

Działanie feromonów jest znane naukowcom od setek tysięcy lat, jednak dopiero od niedawna feromony są wykorzystywane przy produkcji kosmetyków. Czym się one charakteryzują i jakie mają działanie?

Co to są feromony?

Feromonami nazywa się substancje lotne, które wydzielane są na zewnątrz ciała przez wszystkie organizmy żywe. Słowo feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony można spotkać nie tylko u człowieka, ale również u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii czy owadów. Trzeba jednak pamiętać, że działają one jedynie pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie komunikacji pomiędzy osobnikami o tego samego gatunku, jak również zwiększyć ich atrakcyjność w oczach drugiej osoby.

Feromony męskie zawarte w kosmetykach

Feromony są atrybutem atrakcyjności i ich głównym zadaniem jest przyciąganie uwagi drugiej osoby. Ponadto mają one również wywoływać pozytywne reakcje drugiej osoby względem naszej osoby. Przykładem takiego produktu jest Pheromone Essence męskie – zawarte są poniższe feromony:

– Androstenol – jest to związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego, który nadaje mężczyźnie młodzieńczą witalność, uwodzi,a także pokazuje innym, że jest godnym dla nich rywalem.
– Androstenon – jego zapach można porównać do rozcieńczonego aromatu wanilii. Jest on uznawany za feromon agresji oraz dominacji.
– Androsteron – warunkuje dominację oraz autorytet wśród innych mężczyzn. Jest on również katalizatorem działania pozostałych substancji.
– Androstadienon – w bardzo niskich stężeniach jest praktycznie niewyczuwalny, jednak nie oznacza to, że nie działa. Badanie aktywności mózgu pokazują, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary, niż te odpowiedzialne za węch.

Feromony męskie i ich działanie

Okazuje się, że feromony mają bardzo duże znaczenie nie tylko w przypadku zwyczajnych kontaktów między ludzkich, ale przede wszystkich w sferze seksualnej każdego człowieka. Pheromone Essence męskie sprawią, że każdy mężczyzna zyska większą pewność siebie, a tym samym stanie się znacznie bardziej atrakcyjny w innych osób, które będą szukały u niego atencji, natomiast inni mężczyźni będą go uznawać za osobnika dominującego. Pheromone Essence działa podświadomie wzbudzając pożądanie, wzmagając popęd płciowy, a także zwiększając atrakcyjność w oczach drugiej osoby. Ponadto inne osoby w otoczeniu mężczyzny używającego Pheromone Essence stają się znacznie bardziej zrelaksowane i bardziej skłonne do ustępstw. Kosmetyk pomoże z nieśmiałego faceta wydobyć prawdziwego mężczyznę pełnego charyzmy oraz pewnego siebie i własnej atrakcyjności. Sprawdź feromony marki Sexual Health Series – Pheromone Essence!