Przegląd najlepszych wibratorów dla par sterowanych smartphonem

Święta to okres kiedy poszukujemy wyjątkowych prezentów dla swoich połówek, dlatego dzisiaj prezentujemy dla Was luksusowe gadżety erotyczne, które z pewnością odmienią Wasze życie intymne, stanowiąc nie tylko uatrakcyjnienie, ale podstawę dobrej zabawy klasy Hi-tech. Na które zabawki intymne warto zwrócić uwagę?

Poszukując wyjątkowego prezentu zdecydowanie warto zwrócić uwagę na luksusowe produkty dla par, którymi można zarządzać przez aplikacje na smartphona, a także smartwatcha. Zdecydowanymi liderami na rynku jest Pretty Love, Je Joue, We-vibe, a także Lovense. Który produkt wybrać? Wszystko zależy od tego jakich parametrów i opcji w aplikacji oczekujemy, a także jaką kwotę planujemy przeznaczyć.

Lovense Lush Bullet

Lovense Lush to wibrator, którym można sterować za pomocą smartfona lub smartwatcha. Urządzenie jest przeznaczone zarówno do samodzielnej zabawy, a także do seksu na odległość – istnieje możliwość korzystania ze specjalnej aplikacji w celu sterowania urządzeniem, co pozwala na oddanie kontroli nad wibratorem drugiej osobie. Lovense Lush działa wyjątkowo dyskretnie i cicho – działanie wibratora jest praktycznie niesłyszalne, natomiast wibracje są mocne i wyjątkowo głębokie. Zupełną innowacją jest to, iż urządzeniem można także sterować za pomocą muzyki oraz ustalonych dźwięków.

Pretty Love Abner – wibrujące jajeczko

Kiedy w życiu erotycznym pojawia się nuda warto zainwestować w nowoczesne urządzenie, które dostarczy wielu niezwykłych doznań. Mowa tu o jajku Pretty Love Abner, które można sterować zarówno przy użyciu umieszczonych na nim przycisków, jak i poprzez smartphon z systemem Android lub iOS. To jedno z najtańszych rozwiązań w dziedzinie gadżetów Hi-tech, które jednak jakością nie odstaje od reszty. Jedynie sama aplikacja do obsługi gadżetu erotycznego Pretty Love Abner ma mniejszą liczbę opcji niż Lovense Lush. Dzięki 12 różnych rodzajów wibracji pozostawia szeroki wybór sposobów na dostarczenie przyjemności. Aksamitny i gładki silikon jest w 100% bezpieczny dla zdrowia. Po wyczerpaniu akumulatora można doładować go za pomocą dostarczonej w zestawie ładowarki USB.

Je Joue Nuo – korek analny sterowany smartphonem

Wibrator analny Je Joue Nuo jest urządzeniem niezwykłym. Jego cudowność kryje się w elegancji i nowoczesności oraz subtelności i dyskrecji. Urządzenie jest uniwersalne, nadaje się zarówno dla kobiet i mężczyzn. Może być kontrolowane poprzez specjalną aplikacją na smartphona oraz za pomocą pilota przypominającego długopis. Przyjemność płynącą z użytkowania tego wibratora można odkrywać samemu albo przekazać kontrolę partnerowi. Dołączona w zestawie ładowarka USB zapewnia dodatkowy komfort użytkowania bez obaw o konieczność zakupu baterii.

We-Vibe Sync

Ciekawy opływowy kształt oraz delikatne wykończenie to nie jedyne atuty, jakie posiada wibrator We-Vibe Sync. Wykonany z medycznego silikonu gadżet erotyczny rekomendowany jest przede wszystkim do stymulowania punktu G oraz innych wrażliwych stref znajdujących się wewnątrz kobiecego ciała. Dyskrecja i wygoda to kolejne atuty wibratora, który uruchamia się z poziomu aplikacji We-Connect, zainstalowanej na smartfonie. Siłę doznań wibratora ustala się poprzez Bluetooth – do wyboru jest aż 10 różnych poziomów wibracji.

Wibrator We-Vibe Sync z silikonu nie zawiera w swoim składzie szkodliwych dla zdrowia ftalanów. Ze względów medycznych przed użyciem rekomenduje się nałożenie niewielkiej ilości lubrykantu na bazie wody. Urządzenie wyposażone jest w przycisk, można z niego korzystać także zdalnie, także z poziomu innego smartfona. Wystarczy dostęp do Internetu, który zapewnia połączenie z urządzeniem mobilnym z zainstalowaną aplikacją do sterowania wibratorem.

Podaruj swojej połówce wyjątkowy prezent na święta i korzystaj z nowego sposobu na uatrakcyjnienie Waszego życia intymnego, wraz z Pretty Love, Je Joue, We-vibe, czy Lovense. Sprawdź najwyższej jakości gadżety intymne dla par do sterowania smartphonem!

Gdzie kupić?

https://greenerpharma.com/pl/c/Wielofunkcyjne-Hi-Tech/81